Zhuzhou Wedo Prerje Tools CO, LTD
WeDo Tool integron R&D, prodhimin, shitjet dhe shërbimet teknike të futjeve CNC me performancë të lartë, të dedikuara për ofrimin e zgjidhjeve teknike për pjesët e automjeteve, veglat e makinerive, kallëpët, hapësirën ajrore dhe industri të tjera. Linja e produkteve mbulon: karabit për përpunimin e drurit, punimin e metaleve, minierat, ndërtimin, derdhjen dhe shërbimin e personalizuar pranohet gjithashtu.
Pluhur karabit 100% origjinal dhe rezistencë dhe qëndrueshmëri e shkëlqyer ndaj konsumit.
Dizajn profesional i thyerësit të çipave dhe siguron performancë të përsosur prerjeje.
Dimensioni i saktë, saktësi e lartë; Jetëgjatësi super e gjatë dhe e qëndrueshme e mjetit.
Dizajni i personalizuar i futjes, veshja, shënimi, paketimi janë në dispozicion.
WeDo Tool ndodhet në qytetin Zhuzhou, Provinca HuNan, Faza e hershme e kompanisë është prodhimi i lëndëve të para të aliazhit të fortë dhe u themelua në vitin 2014, me vite përvojë dhe profesional, kërkim dhe zhvillim të vazhdueshëm, me ekspertizë dy dekadash së bashku me objektet e avancuara dhe linjat e prodhimit, kompania përpiqet të përmbushë kërkesat sfiduese të klientëve.WeDo Tool integron R&D, prodhimin, shitjet dhe shërbimet teknike të futjeve CNC me performancë të lartë, të dedikuara për ofrimin e zgjidhjeve teknike për pjesët e automjeteve, veglat e makinerive, kallëpët, hapësirën ...
lexo më shumë

CILËSI TË MIRËTË PRANONI ÇDO INSPEKTIM TË PALËS SË TRETË

1850

Projekti ka përfunduar

106

Trofeu i arritur

152

Punëtorët me përvojë

Counter
Produktet tona
SHIKO TË GJITHA PRODUKTET
LAJMET E FUNDIT
07-04
2023

Oke nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi me një klient rus

Oke nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi me një klient rus
03-15
2023

Turneu pranveror i Wedo Cutting tools Co., Ltd.

Turneu pranveror i veglave prerëse Wedo
01-13
2023

Futjet e indeksueshme të karabit të tungstenit Lloji T

Futjet e indeksueshme të karabit të tungstenit Lloji T