Zhuzhou Wedo алатки за сечење CO.,LTD
WeDo Tool интегрира истражување и развој, производство, продажба и технички услуги на CNC влошки со високи перформанси, посветени на обезбедување технички решенија за автоделови, машински алати, калапи, воздушна и други индустрии. Линијата на производи опфаќа: карбид за обработка на дрво, обработка на метал, рударство, градежништво, обликување и прилагодена услуга е исто така прифатена.
100% оригинален карбид во прав и одлична отпорност на абење и цврстина.
Професионален дизајн на прекинувач на чипови и обезбедува совршени перформанси на сечење.
Прецизна димензија, висока точност; Супер долг и постојан животен век на алатот.
Достапни се приспособен дизајн на влошки, облога, обележување, пакување.
WeDo Tool се наоѓа во градот Жужоу, провинцијата Хунан, раната фаза на компанијата е производство на суровини од тврда легура и е основана во 2014 година, со долгогодишно искуство и професионално, тековно истражување и развој, со дведецениска експертиза заедно со напредни капацитети и производни линии, компанијата се стреми да одговори на предизвикувачките барања на клиентите.WeDo Tool интегрира истражување и развој, производство, продажба и технички услуги на CNC влошки со високи перформанси, посветени на обезбедување технички решенија за автоделови, машински алати, калапи, воздушна и други...
прочитај повеќе

ДОБАР КВАЛИТЕТДА ПРИФАТИ СЕКОЈА ТРЕТИ ЛИЦА ИНСПЕКЦИЈА

1850

Проектот е завршен

106

Постигнат трофеј

152

Искусни работници

Counter
Нашите производи
ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ СИТЕ ПРОИЗВОДИ
НАЈНОВИ ВЕСТИ
07-04
2023

Оке потпишува договор за соработка со руски клиент

Оке потпишува договор за соработка со руски клиент
03-15
2023

Пролетна обиколка на Wedo Cutting tools Co., Ltd.

Пролетна тура со алатки за сечење Wedo
01-13
2023

Индексирани влошки со волфрам карбид Тип Т

Индексирани влошки со волфрам карбид Тип Т